Hakkımızda

T-Bileklik hasta bileklikleri ile; hastanın yaşamını koruma ve sürdürülmesini sağlama, durumun kötüleşmesini engelleme ve iyileşmesini kolaylaştırmayı amaçlar. Astım, tansiyon, tüm acil durumlar, kalp, alzheimer, diyabet, meme kanseri, epilepsi hastaları ve daha birçok hastanın yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışır.

Diyabetliyim, astım hastasıyım, alzheimer’ım, epilepsiyim, lenf ödem oluşabilir, hamileyim, ve benzeri durumlar için bileklikler üretir. İç kısmında ise; acil durumda ulaşılması gereken kişilerin bilgileri gibi önemli bilgilerin yazılacağı yerler vardır.  Bu sayede, durumu anlaşılan hastaya uzmanlar gelene kadar zamanında ilk yardım sağlanabilir ve uzmanlar tetkiklerle zaman kaybetmeden hastaya direkt müdahale edebilir.

Sağlığımız ve güveliğiniz için tıbbi kimlik görevi üstelenen hasta bileklikleri T-Bileklik’te sizleri bekliyor.

Aynı zamanda; organizasyonlar için vazgeçilmez adres yine T-Bileklik! Tvyek, plastik silikon ve ledli bileklikler, metal yaka kartları ve daha niceleri için etkinlik ve organizasyonlarda firmanızı, markanızı en kaliteli şekilde temsil etmek için ulaşabilirsiniz.
 

T-Bileklik.com