COUMADİN KULLANIYORUM SİLİKON KAYIŞLI GÜMÜŞ BİLEKLİK

KDV Dahil: 219,48TL
KDV Hariç: 186,00TL
Satın almak için gerekli EPUAN: 6000
Stok Durumu: Stokta var

 

Ürün özellik ve boyutları;

202x12x2 milimetre ebatlarındadır.

Silikonun günlük kullanım rahatlığı, gümüşün sağlamlığıyla birleşiyor. Özel mineli, kalıcı baskı ile 925 ayar gümüş plakaya sağlık bilgileriniz yazılıyor.
Bilekliklerin plakalarındaki yazılar, gömme ve mine işlemeli olup; kalıcı ve silinmezdir.
Tıbbi kimliğinizi kolunuzda taşıyın!

Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. Coumadin Kullanıyorum bilekliğinizi güvenle satın alabilirsiniz. 

Tüm ürünlerimiz sertifikalıdır.

Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde mükemmel ve kalıcı sonuç verir. Anti-alerjiktir, tüm yaş grupları tarafından gönül rahatlığı ile kullanılır.
Daha düşük maliyet içerdiğinden silikon bilekliğe alternatif olarak silikon ve plastik karışımı bileklik üretimi yapan firmalar bu bileklikleri silikon bileklik olarak pazarlayabiliyor. Saf silikondan oluşmayan bu bilekliklerin üstüne uygulanan baskı çok kısa bir zaman içinde aşınıyor ve hatta tamamen yok oluyor. T-Silikon ve T-Bileklik %100 silikon olarak üretim yapmaktadır.

Tüm ürünlerimiz sertifikalıdır.

Teslim süresi 7-15 gün arasıdır.