Çocuk Alerji Bilekliği

Sırala:
Göster:
Çocuk Astım Bilekliği
  Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet bileklik ile 1 adet Astım Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonu ihtiyacınız var ise seçeneklerden işaretleyerek ekstra buton alabilirsiniz yada alerji butonlarını ayrıca tek olarak da satın alabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle çocuklarda çok önemli sağlık sorunları ar..
İncele
Çocuk Balık Alerjisi Bilekliği
  Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet bileklik ile 1 adet Balık Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonu ihtiyacınız var ise seçeneklerden işaretleyerek ekstra buton alabilirsiniz yada alerji butonlarını ayrıca tek olarak da satın alabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle çocuklarda çok önemli sağlık sorunla..
İncele
Çocuk Süt Alerjisi Bilekliği
  Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet bileklik ile 1 adet Süt Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonu ihtiyacınız var ise seçeneklerden işaretleyerek ekstra buton alabilirsiniz yada alerji butonlarını ayrıca tek olarak da satın alabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle çocuklarda çok önemli sağlık sorunları..
İncele
Çocuk Buğday Alerjisi Bilekliği
  Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet bileklik ile 1 adet Buğday Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonu ihtiyacınız var ise seçeneklerden işaretleyerek ekstra buton alabilirsiniz yada alerji butonlarını ayrıca tek olarak da satın alabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle çocuklarda çok önemli sağlık s..
İncele
Çocuk Yer Fıstığı Alerjisi Bilekliği
  Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet bileklik ile 1 adet Yer Fıstığı Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonu ihtiyacınız var ise seçeneklerden işaretleyerek ekstra buton alabilirsiniz yada alerji butonlarını ayrıca tek olarak da satın alabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle çocuklarda çok önemli sağ..
İncele
Çocuk Yumurta Alerjisi Bilekliği
  Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet bileklik ile 1 adet Yumurta Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonu ihtiyacınız var ise seçeneklerden işaretleyerek ekstra buton alabilirsiniz yada alerji butonlarını ayrıca tek olarak da satın alabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle çocuklarda çok önemli sağlık sorun..
İncele
Çocuk Astım Alerjisi Butonu
  Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet Astım Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonlarını Hayat Kurtaran Bileklik Çocuk Alerji Bilekliklerinde kullanabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle çocuklarda çok önemli sağlık sorunları arasındadır ve bazılarında aniden kriz şeklinde ağır bir tablo gelişebilir. Özellikle ..
İncele
Çocuk Süt Alerjisi Butonu
  Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet Süt Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonlarını Hayat Kurtaran Bileklik Çocuk Alerji Bilekliklerinde kullanabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle çocuklarda çok önemli sağlık sorunları arasındadır ve bazılarında aniden kriz şeklinde ağır bir tablo gelişebilir. Özellikle as..
İncele
Çocuk Yer Fıstığı Alerjisi Butonu
  Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet Yer Fıstığı Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonlarını Hayat Kurtaran Bileklik Çocuk Alerji Bilekliklerinde kullanabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle çocuklarda çok önemli sağlık sorunları arasındadır ve bazılarında aniden kriz şeklinde ağır bir tablo gelişebilir. Özel..
İncele
Çocuk Alerji Bilekliği 3'lü Paket
  Ürün özellik ve boyutları; 160x12x2 milimetre ve 180x12x2 milimetre ebatlarındadır. 3'lü paket olarak satılmaktadır. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yönteml..
İncele
Çocuk Balık Alerjisi Butonu
  Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet Balık Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonlarını Hayat Kurtaran Bileklik Çocuk Alerji Bilekliklerinde kullanabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle çocuklarda çok önemli sağlık sorunları arasındadır ve bazılarında aniden kriz şeklinde ağır bir tablo gelişebilir. Özellikle ..
İncele
Çocuk Buğday Alerjisi Butonu
  Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet Buğday Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonlarını Hayat Kurtaran Bileklik Çocuk Alerji Bilekliklerinde kullanabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle çocuklarda çok önemli sağlık sorunları arasındadır ve bazılarında aniden kriz şeklinde ağır bir tablo gelişebilir. Özellikle..
İncele
Çocuk Yumurta Alerjisi Butonu
  Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet Yumurta Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonlarını Hayat Kurtaran Bileklik Çocuk Alerji Bilekliklerinde kullanabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle çocuklarda çok önemli sağlık sorunları arasındadır ve bazılarında aniden kriz şeklinde ağır bir tablo gelişebilir. Özellikl..
İncele