Silikon Bileklikler

SİZİN İÇİN KALİTELİ SİLİKON BİLEKLİKLERİ UYGUN FİYATLARLA BİRLEŞTİRDİK

Tüm ürünlerimiz farklı baskı teknikleri ve renk çeşitliliğiyle size özel üretilir.

Silikon bileklik, marka tanıtımı, etkinlikler, dernek ya da vakıflara para toplamak için kullanılan etkili ve düşük maliyetli bir promosyon ürünüdür. T-Bileklik ve T-Silikon bileklikleri %100 silikondan üretilir, lateks ve kurşun içermez. İstediğiniz renklerle ve baskı teknikleriyle silikon bileklikleri kendinize ya da markanıza özel hale getirebilirsiniz.

Silikon bileklikler suya karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yıpranmaya ve solmaya dirençlidir. Hafif ve rahat kullanımlı silikon bileklikler renkli tasarımlara uygundur. Farklı baskı seçenekleriyle özelleştireceğiniz silikon bilekliklerin kullanım alanları oldukça geniştir.

Sırala:
Göster:
Silikon Bileklik - Kutu (50 Adet)
  Silikon Bileklik ; Kutu (50 Adet)​ Baskısız ;  Ürün Kodu: DB001 ;  Ürün Ebatları: ERKEK : 202 mm x 12 mm   KADIN : 180mm x 12 mm ÇOCUK : 160mm x 12 mm Kutu (50 Adet) Özel baskı ve uygulama çalışmaları için lütfen +90 216 706 0 001 no.lu telefon numarasından müşteri temsilcisi ile irtibata g..
İncele
İnce Silikon Bileklik - Kutu (50 Adet)
6 mm kalınlığında olan bu ürünümüz, tercihen bileğe birden fazla farklı renklerde takılmaktadır. İnce olmasına rağmen baskı için son derece uygun olarak üretilmiştir. Özel baskı ve uygulama çalışmaları için lütfen +90 216 706 0 001 no.lu telefon numarasından müşteri temsilcisi ile irtibata geçiniz. Kutu (50 Adet) Silikon Bileklik..
İncele