Plastik Bileklikler

SİZİN İÇİN KALİTELİ BİLEKLİKLERİ UYGUN FİYATLARLA BİRLEŞTİRDİK

Tüm ürünlerimiz farklı baskı teknikleri ve renk çeşitliliğiyle size özel üretilir.

Plastik bileklik uzun süreli konserler, açık hava etkinlikleri, oteller, havuzlar ve su parkları için idealdir. Suya dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler olan plastik bileklikler stok renklerimizin üzerine baskı yolu ile tasarlanır. Son derece güvenlidir. Plastik Bileklikler kullanımı rahat esnek ama gevşeme önleyici plastikten üretilir.

Plastik bilekliklerimiz zararlı hiçbir madde içermez ve sertifikalıdır. Plastik bileklik, tyvek bilekliğe nazaran suya karşı daha dayanıklı olduğu için uzun süren kullanımda tercih edilebilir.

Ayrıca, otelinizin ve etkinliğinizin güvenliğini artırmak için tasarımlarınıza barkod, QR kod, seri numara gibi değişken veri biçimlerini ekleyebiliriz…

Sırala:
Göster:
Plastik Bileklik Medium PLK016 - Kutu (500 Adet)
Plastik SuperBand kolbandları ekonomik olmasının yanında çok şık ve hafiftir. Dayanıklı yapısı sayesinde günlerce kullanılabilir. Üzerine çeşitli renklerde baskı yapılabilir. Güvenli çıtçıt mekanizması sayesinde bir kere kullanıldıktan sonra ancak kesilerek koldan çıkarılabilir.   Plastik Bileklik Model: Medium Ürün kodu: PLK016 ..
İncele
Plastik Bileklik Klasik PLK025 - Kutu (500 Adet)
  Plastik SuperBand kolbandları ekonomik olmasının yanında çok şık ve hafiftir. Dayanıklı yapısı sayesinde günlerce kullanılabilir. Üzerine çeşitli renklerde baskı yapılabilir. Güvenli çıtçıt mekanizması sayesinde bir kere kullanıldıktan sonra ancak kesilerek koldan çıkarılabilir.     Plastik Bileklik Model: Klasik Ürü..
İncele