Astım Bileklikleri

Sırala:
Göster:
Astımlıyım Bronz Plakalı Silikon Bileklik
BRONZ PLAKALI SİLİKON BİLEKLİK Sağlık bilgilerinizin özel olarak işlendiği, mineli bronz plakayla, kullanışlı silikon bileklikler birleşiyor. Uzun süreli kullanım olanağı sunan bilekliklerin plakalarındaki yazılar, gömme ve mine işlemeli olup; kalıcı ve silinmezdir.   Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham ma..
İncele
Astımlıyım Gümüş Plakalı Silikon Bileklik
GÜMÜŞ PLAKALI SİLİKON BİLEKLİK Silikonun günlük kullanım rahatlığı, gümüşün sağlamlığıyla birleşiyor. Özel mineli, kalıcı baskı ile 925 ayar gümüş plakaya sağlık bilgileriniz yazılıyor. Bilekliklerin plakalarındaki yazılar, gömme ve mine işlemeli olup; kalıcı ve silinmezdir. Tıbbi kimliğinizi kolunuzda taşıyın! Silikon bilekliklerin b..
İncele
Çocuk Astım Bilekliği
Bu ürüne özel ÜCRETSİZ KARGO fırsatı! Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet bileklik ile 1 adet Astım Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonu ihtiyacınız var ise seçeneklerden işaretleyerek ekstra buton alabilirsiniz yada alerji butonlarını ayrıca tek olarak da satın alabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle ..
İncele
Astım Bilekliği 3'lü Paket
  Ürün özellik ve boyutları; 202x12x2 milimetre ebatlarındadır. 3'lü paket halinde 3 farklı renk olarak satılmaktadır. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde ..
İncele