Diyabet Bileklikleri

Sırala:
Göster:
Diyabetliyim Silikon Kayışlı Bronze Bileklik
  BRONZ PLAKALI SİLİKON BİLEKLİK Sağlık bilgilerinizin özel olarak işlendiği, mineli bronz plakayla, kullanışlı silikon bileklikler birleşiyor. Uzun süreli kullanım olanağı sunan bilekliklerin plakalarındaki yazılar, gömme ve mine işlemeli olup; kalıcı ve silinmezdir. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham ma..
İncele
Diyabetliyim Silikon Kayışlı Gümüş Bileklik
GÜMÜŞ PLAKALI SİLİKON BİLEKLİK Silikonun günlük kullanım rahatlığı, gümüşün sağlamlığıyla birleşiyor. Özel mineli, kalıcı baskı ile 925 ayar gümüş plakaya sağlık bilgileriniz yazılıyor. Bilekliklerin plakalarındaki yazılar, gömme ve mine işlemeli olup; kalıcı ve silinmezdir. Tıbbi kimliğinizi kolunuzda taşıyın! Silikon bilekliklerin b..
İncele
Diyabet Bilekliği 3'lü Paket
  Ürün özellik ve boyutları; 202x12x2 milimetre ebatlarındadır. 3'lü paket ve tek renk olarak satılmaktadır. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde mükem..
İncele
Diyabetliyim Bilekliği 3'lü Paket
  Ürün özellik ve boyutları; 202x12x2 milimetre ebatlarındadır. 3'lü paket halinde 3 farklı renk olarak satılmaktadır. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde ..
İncele
Diyabetliyim Bilekliği Erkek - 3'lü Paket
  Ürün özellik ve boyutları; 202x12x2 milimetre ebatlarındadır. 3'lü paket ve tek renk olarak satılmaktadır. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde mükemmel v..
İncele
Diyabetliyim Bilekliği Kadın - 5'li Paket
  Ürün özellik ve boyutları; 202x12x2 milimetre ebatlarındadır. 5'li paket halinde karışık renk olarak satılmaktadır. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde m..
İncele