Alerji Bileklikleri

Sırala:
Göster:
İlaç Alerjim Var Bronz Plakalı Silikon Bileklik
BRONZ PLAKALI SİLİKON BİLEKLİK Sağlık bilgilerinizin özel olarak işlendiği, mineli bronz plakayla, kullanışlı silikon bileklikler birleşiyor. Uzun süreli kullanım olanağı sunan bilekliklerin plakalarındaki yazılar, gömme ve mine işlemeli olup; kalıcı ve silinmezdir. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri ol..
İncele
İlaç Alerjim Var Gümüş Plakalı Silikon Bileklik
GÜMÜŞ PLAKALI SİLİKON BİLEKLİK Silikonun günlük kullanım rahatlığı, gümüşün sağlamlığıyla birleşiyor. Özel mineli, kalıcı baskı ile 925 ayar gümüş plakaya sağlık bilgileriniz yazılıyor. Bilekliklerin plakalarındaki yazılar, gömme ve mine işlemeli olup; kalıcı ve silinmezdir. Tıbbi kimliğinizi kolunuzda taşıyın! Silikon bilekliklerin b..
İncele
Alerji Bilekliği 3'lü Paket Orta Boy
  Ürün özellik ve boyutları; 180x12x2 milimetre ebatlarındadır. Orta Boy. 3'lü paket olarak satılmaktadır. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde mü..
İncele
Penisilin Alerjisi Bilekliği 3'lü Paket
  Ürün özellik ve boyutları; 202x12x2 milimetre ebatlarındadır.   Penisilin Alerjisi; Penisiline alerjisi olanlarda¸ diğer penisilin türleri ve sefalosporin sınıfı antibiyotiklere karşı alerji olma ihtimali yüksektir. Penisilin tüm dünyada en çok kullanılan antibiyotiktir¸ çünkü hem çok etkilidir ve hem de oldukça ucuz b..
İncele
Çocuk Balık Alerjisi Bilekliği
Bu ürüne özel ÜCRETSİZ KARGO fırsatı! Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet bileklik ile 1 adet Balık Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonu ihtiyacınız var ise seçeneklerden işaretleyerek ekstra buton alabilirsiniz yada alerji butonlarını ayrıca tek olarak da satın alabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özell..
İncele
Çocuk Süt Alerjisi Bilekliği
Bu ürüne özel ÜCRETSİZ KARGO fırsatı! Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet bileklik ile 1 adet Süt Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonu ihtiyacınız var ise seçeneklerden işaretleyerek ekstra buton alabilirsiniz yada alerji butonlarını ayrıca tek olarak da satın alabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellik..
İncele
Çocuk Buğday Alerjisi Bilekliği
  Bu ürünü satın aldığınızda size 1 adet bileklik ile 1 adet Buğday Alerjisi butonu gönderilecektir. Ek alerji butonu ihtiyacınız var ise seçeneklerden işaretleyerek ekstra buton alabilirsiniz yada alerji butonlarını ayrıca tek olarak da satın alabilirsiniz.   Alerjik hastalıklar özellikle çocuklarda çok önemli sağlık s..
İncele
Çocuk Alerji Bilekliği 3'lü Paket
Bu ürüne özel ÜCRETSİZ KARGO fırsatı! Ürün özellik ve boyutları; 160x12x2 milimetre ve 180x12x2 milimetre ebatlarındadır. 3'lü paket olarak satılmaktadır. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez..
İncele