Diyabet Bileklikleri

Sırala:
Göster:
Diyabet Bilekliği 3'lü Paket
  Ürün özellik ve boyutları; 202x12x2 milimetre ebatlarındadır. 3'lü paket ve tek renk olarak satılmaktadır. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde mükem..
İncele
Diyabetliyim Bilekliği 3'lü Paket
  Ürün özellik ve boyutları; 202x12x2 milimetre ebatlarındadır. 3'lü paket halinde 3 farklı renk olarak satılmaktadır. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde ..
İncele
Diyabetliyim Bilekliği Erkek - 3'lü Paket
  Ürün özellik ve boyutları; 202x12x2 milimetre ebatlarındadır. 3'lü paket ve tek renk olarak satılmaktadır. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde mükemmel v..
İncele
Diyabetliyim Bilekliği Kadın - 5'li Paket
  Ürün özellik ve boyutları; 202x12x2 milimetre ebatlarındadır. 5'li paket halinde karışık renk olarak satılmaktadır. Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde m..
İncele