Diyabet Bilekliği 3'lü Paket

KDV Dahil: 89,90TL
KDV Hariç: 76,19TL
Stok Durumu: Stokta var

 

Ürün özellik ve boyutları;

202x12x2 milimetre ebatlarındadır.

3'lü paket ve tek renk olarak satılmaktadır.

 

Diyabet Bilekliği

Yüksek tansiyon kadar sık görülen ve kontrol altına alınmadığında vücudumuza zarar veren bir başka hastalık da şeker hastalığıdır. Vücudumuzun işlevlerini yerine getirebilmesi için başlıca enerji kaynağı şekerdir. Yediğimiz besinlerin tümü sindirim siteminde işlenerek glukoza dönüşür, kana geçer ve kandan hücrelere geçerek enerji olarak kullanılır. Glikozun hücreler tarafından kullanılmaması ve birikmesi sonucu kanda şeker düzeyleri çoğalır.

Şeker hastalarında kan şekerinin yüksek olması aynı yüksek kan basıncında olduğu gibi damarlarda hasara neden olur. Bu da kalbi, beyni, böbrekleri yada bacakları besleyen damarları etkileyebilir.

Şeker hastalarında kalp hastalığı, kalp krizi veya felç geçirme riski yüksektir. Bu sebeple çevredekilerin, arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın acil durumlarda yapılması gerekenler hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Bu tür sorunların azaltılması ve acil bir durumda çevredekilerin ve sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi için diyabet hastalarına özel Hayat Kurtaran Bileklik üretilmiştir.

Bilekliğin üzerinde başkalarını bilgilendirmek için DİYABETLİYİM yazmaktadır. Üzerinde bulunan beyaz bölüme ise ulaşılması gereken kişi telefonları veya acil koma durumunda yapılması gerekenleri yazabilirsiniz (Acil cebimdeki insülini kullanın, acil hastaneye ulaştırın gibi…).

Yaşamınız değerlidir!