Çocuk Alerji Bilekliği 3'lü Paket

KDV Dahil: 99,12TL
KDV Hariç: 84,00TL
Satın almak için gerekli EPUAN: 6000
Stok Durumu: Stokta var

LÜTFEN BOYUT SEÇİNİZ

* Boyut Seçiniz:

Bu ürüne özel ÜCRETSİZ KARGO fırsatı!

Ürün özellik ve boyutları;

160x12x2 milimetre ve 180x12x2 milimetre ebatlarındadır.

3'lü paket olarak satılmaktadır.

Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde mükemmel ve kalıcı sonuç verir. Anti-alerjiktir, tüm yaş grupları tarafından gönül rahatlığı ile kullanılır.
Daha düşük maliyet içerdiğinden silikon bilekliğe alternatif olarak silikon ve plastik karışımı bileklik üretimi yapan firmalar bu bileklikleri silikon bileklik olarak pazarlayabiliyor. Saf silikondan oluşmayan bu bilekliklerin üstüne uygulanan baskı çok kısa bir zaman içinde aşınıyor ve hatta tamamen yok oluyor. T-Silikon ve T-Bileklik %100 silikon olarak üretim yapmaktadır.

Tüm ürünlerimiz sertifikalıdır.

Alerjik hastalıklar çok önemli sağlık sorunları arasındadır ve bazılarında aniden kriz şeklinde ağır bir tablo gelişebilir. Özellikle astımda, penisilin alerjisinde, antibiyotiklerde, arı ve böcek sokmalarında ciddi krizler yaşanabilir.

Erken müdahale hayati riski ortadan kaldırmak açısından çok önemlidir.

Bu sebeple;

  • Alerjiniz hakkında yakınlarınızı bilgilendirmeniz gerekmektedir.
  • Yabancı bir çevrede iseniz gerçek durumunuzun başkaları tarafından algılanması ve zaman kazanmanız adına üzerinde ALERJİ yazan Hayat Kurtaran Bilekliği taşımanız son derece önemlidir.
  • Bu sayede sağlık görevlileri de durumunuza göre erken müdahale edebileceklerdir.
  • Bilekiğin beyaz yazı bölümüne alerji çeşidini (gıda alerjisi, ilaç alerjisi gibi) veya acil durumda yapılması gerekenleri kısaca (acil ambulans çağırın veya bir yakınınızın telefonu gibi) yazabilirsiniz.
  • Serum alerjisi veya penisilin alerjisi olan bir kişinin herhangi bir nedenle yaralanma veya şuur kaybı yaşaması durumunda sağlık görevlilerinin durumuna uygun bir müdahalede bulunması açısından son derece önem taşımaktadır.

Yaşamınız değerlidir!

KDV Dahil: 25,00TL