Diyabetliyim Bilekliği Kadın - 5'li Paket

KDV Dahil: 149,00TL
KDV Hariç: 126,27TL
Satın almak için gerekli EPUAN: 5950
Stok Durumu: Stokta var

 

Ürün özellik ve boyutları;

202x12x2 milimetre ebatlarındadır.

5'li paket halinde karışık renk olarak satılmaktadır.

Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde mükemmel ve kalıcı sonuç verir. Anti-alerjiktir, tüm yaş grupları tarafından gönül rahatlığı ile kullanılır.
Daha düşük maliyet içerdiğinden silikon bilekliğe alternatif olarak silikon ve plastik karışımı bileklik üretimi yapan firmalar bu bileklikleri silikon bileklik olarak pazarlayabiliyor. Saf silikondan oluşmayan bu bilekliklerin üstüne uygulanan baskı çok kısa bir zaman içinde aşınıyor ve hatta tamamen yok oluyor. T-Silikon ve T-Bileklik %100 silikon olarak üretim yapmaktadır.

Tüm ürünlerimiz sertifikalıdır.

Diyabet Bilekliği

Yüksek tansiyon kadar sık görülen ve kontrol altına alınmadığında vücudumuza zarar veren bir başka hastalık da şeker hastalığıdır. Vücudumuzun işlevlerini yerine getirebilmesi için başlıca enerji kaynağı şekerdir.

Yediğimiz besinlerin tümü sindirim siteminde işlenerek glukoza dönüşür, kana geçer ve kandan hücrelere geçerek enerji olarak kullanılır. Glikozun hücreler tarafından kullanılmaması ve birikmesi sonucu kanda şeker düzeyleri çoğalır.

Şeker hastalarında kan şekerinin yüksek olması aynı yüksek kan basıncında olduğu gibi damarlarda hasara neden olur. Bu da kalbi, beyni, böbrekleri yada bacakları besleyen damarları etkileyebilir.

Şeker hastalarında kalp hastalığı, kalp krizi veya felç geçirme riski yüksektir. Bu sebeple çevredekilerin, arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın acil durumlarda yapılması gerekenler hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Bu tür sorunların azaltılması ve acil bir durumda çevredekilerin ve sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi için diyabet hastalarına özel Hayat Kurtaran Bileklik üretilmiştir.

Bilekliğin üzerinde başkalarını bilgilendirmek için DİYABETLİYİM yazmaktadır. Üzerinde bulunan beyaz bölüme ise ulaşılması gereken kişi telefonları veya acil koma durumunda yapılması gerekenleri yazabilirsiniz (Acil cebimdeki insülini kullanın, acil hastaneye ulaştırın gibi…)

Yaşamınız değerlidir!

Etiketler: Diyabet Bilekliği