Meme Ameliyatlıyım 3'lü Paket Tek Kol

KDV Dahil: 59,50TL
KDV Hariç: 50,42TL
Stok Durumu: Stokta var

Bu ürüne özel ÜCRETSİZ KARGO fırsatı!

Ürün özellik ve boyutları;

202x12x2 milimetre ebatlarındadır.

3'lü paket halinde 3 farklı renk olarak satılmaktadır.

 

Meme Kanseri Bilekliği

Meme kanserinin cerrahi tedavisi sırasında tümör ile beraber koltuk altı lenf bezleri de çıkartılır. Lenfatik sistemin bütünlüğünün koltuk altı bozulması sonucu o taraf kolda gelişen bazen şişme görülebilir. Buda ciddi sorunlara yol açar.

 

Bu kol ile sert hareketler yapmaktan kaçınılmalı ve etkilenen kol her türlü yaralanmadan, böcek ısırıklarından, kesik ve yanıklardan korunmalıdır. Damar yolu açılması, kan alınması ve ilaç enjeksiyon için ve tansiyon ölçümü için daima diğer sağlıklı kol kullanılmalıdır. Yakınlarınızı ise bu konuda bilgilendirmeniz gerekmektedir.

 

Yabancı bir çevrede bulunduğunuz sırada istenmeyen bir trafik kazası yahut bayılma gibi nedenlerle tıbben bilinçsiz durumdayken size müdahale edilmesi gerektiğinde sağlık görevlileri farkında olmadan bu koldan damar yolu açabilir, tansiyon ölçebilir, yahut sıcak-soğuk kompres uygulayabilir. Bu durum da lenf ödem için ciddi bir risk faktörü oluşur.

 

Sağlık personellerinin ve başkalarının algılanmasını sağlamak adına üzerinde Bu Kolumda Lenf Ödem Gelişebilir yazan Hayat Kurtaran Bilekliği taşımanız son derece önemlidir.

Bilekliğin içerisine kalem ile hastanın ismi ve hasta yakını telefon numarasını yazabilirsiniz. Bu sayede hastanız size en kısa sürede ulaştırılacaktır.

Yaşamınız  değerlidir!